Ebben az Pubcastban Liszka Gergelyünk, Kovács Gáborral beszélget a 3D nyomtatásról és saját magukról, tehát a ResinStance-ról. A 3D nyomtatás az egyik legmegosztóbb dolog a wargames közösségen belül. Van aki szereti, van aki nem szereti. Van aki helyettesít pár bitzet van aki boszorkányságnak gondolja, mert ezeket a bitzeket nem nyomtatni, hanem saját kézzel kellene elkészíteni. Minden esetre nagyon érdekes a téma és Gábor szépen ki is fejti azt. Fogadjátok szeretettel a Hammer Times Pubcast 42. adását!
Hammer Times PubCast 43. – ResinStance és a 3D nyomtatás
Tippek
-
3-nál kevesebb projectNem érdemes egyszerre 3-nál több figura projectet futtatni.
-
Amelyik a legjobban tetszik!Melyik sereggel kezdj? Amelyik a legjobban tetszik!
-
NurgleCsalád, Halál, Betegség? Csak nem Nurgle?
